Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
ROZUMIEM

+48 517 968 953, +48 510 946 101

kawolecek.rajicku@gmail.com

 

O nas

O nas. Nasza Willa Kawałecek Rajicku powstała w 1997 roku. Naszą przygodę rozpoczęliśmy od małego gospodarstwa agroturystycznego. Miało to bezpośredni związek z umiejscowieniem lokalu, w pobliżu którego płynie mały potoczek. 

Dzięki motywacji jaką przynosi nam zadowolenie naszych licznych klientów udało nam się rozbudować budynek do obecnej formy. Dzięki tej modernizacji aktualnie możemy zaoferować komfortowy wypoczynek 21 osobom. W skład tych pomieszczeń wchodzą: rodzinne apartamenty, pokoje dwu- i trzyosobowe. Wszystkie pokoje wyposażone są w tv i łazienki z WC.

Dbając o spokojny wypoczynek oraz dobrą zabawę naszych klientów dopasowujemy atrakcje do aktualnych warunków pogodowych.

I tak, w gorące wiosenno-letnie dni proponujemy eskapady po okolicznych, pięknie okwieconych łąkach oraz lesie obfitującym w grzyby i owoce leśne. Dla bardziej aktywnych polecamy, biegnące w pobliżu ośrodka, szlaki rowerowe oraz turystyczne. Tym którzy preferują mniej aktywny wypoczynek proponujemy relaks w naszym ogrodzie, przy basenie, z pięknym widokiem na Babią Górę. Na terenie posesji znajduje się również miejsce na grilla, ognisko, a także plac zabaw dla dzieci. Dodatkowym atutem będzie na pewno bliskość Słowackiego przejścia granicznego, które znajduje się w odległości 30km od budynku. 

W deszczowe dni jesienne natomiast proponujemy pozostać wewnątrz, gdzie dla naszych gości mamy barek wraz z kominkiem, w którym można przygotować smaczne danie z grilla, a nawet upiec barana. Wewnątrz znajduje się również duża sala która może pełnić rolę jadalni, dyskoteki lub sali bankietowej, w zależności od preferencji gości. Do dyspozycji jest również sala z kominkiem, TV i projektorem.

O nas

Licznych atrakcji można również spodziewać się w zimie. Naszym klientom proponujemy spacery po bajecznie ośnieżonych terenach, a także narciarsko-snowboardowe szaleństwo na stokach położonych w niewielkich odległościach (od 1 do 5km) od budynku.Tym, którym natomiast nie do końca odpowiada śnieżny klimat polecamy wypady do jednego z wielu basenów termalnych lub pływalni jakie znajdują się w bliskiej okolicy budynku.

Na miejscu przygotowujemy smaczne i zdrowe posiłki w oparci o regionalne produkty. W naszym gospodarstwie organizujemy też wiele imprez zorganizowanych takich jak: Komunie, Chrzciny, Osiemnastki, Półmetki, Imprezy okolicznościowe, Spotkania Integracyjne.

Wszystkich Gości serdecznie zapraszamy przez CAŁY ROK!